O firmě

O firmě

Jihlavská společnost DCOMP s.r.o. nabízí na Horním Kosově pro své zákazníky největší prodejnu výpočetní techniky v Jihlavě VČETNĚ servisního zázemí.
Společnost DCOMP se již dvacátým rokem řadí mezi významné poskytovatele služeb v oblasti informačních systémů. Současná obchodní nabídka firmy zahrnuje širokou škálu služeb a řešení v oblasti outsourcingu podnikových informačních systémů.

Firma DCOMP se zabývá prodejem, instalací a servisem hardware, software, počítačových sítí a poskytování služeb. „Provádíme komplexní služby v oblasti výpočetní techniky, a to včetně instalace a záručního i pozáručního servisu u našich zákazníků, pohotovostní servis. Připravujeme a realizujeme projekty v oblasti výpočetní techniky a zabýváme se také poradenstvím v této oblasti.

Firma působila a působí zejména v regionu Vysočiny a její pozornost se soustřeďuje především na malé a střední podniky, pro které zajišťuje poradenství, dodávky výpočetní techniky a programového vybavení instalaci sítí, správu systémů a jejich údržbu.
Stranou zájmu nezůstávají ani individuální zákazníci, pro které firma nabízí řadu zajímavých produktů.

Od roku 2010 poskytujeme připojení k internetu v Jihlavě a okolí včetně internetové TV. Našim cílem je nabídnout kvalitní a cenově zajímavé telekomunikační služby nejen pro domácnosti, ale i pro drobné podnikatele a firmy.
www.dcomp.cz
DCOMP s.r.o.
Buková 740/8
Jihlava
IČ: 25586343

info@dcomp.cz
Infolinka: +420 564 404 365
© 2023 www.dcomp.cz